jtemplate.ru - free extensions for joomla

06-07.12.2014 Olomouc - Czechy

Do Olomouca wybralismy sie z kolega Jarkiem z zaprzyjaźnionej hodowli MyBoo , wyprawa ta była zakonczeniem sezonu wystawowego i to w jakim stylu. W pierwszym dniu kocurek Maddox trafil na stół do sedziego Mario Ottino , który chlopaka nominowal do BIS , a w następstwie czego Maddox wygrał Best is Show kocurów, w tym samym dniu Umaja otrzymała tyt BIV , a w drugim dniu sedzia Robert Lubrano nominował koteczkę. Jarek ze swoją podopieczną Paris w oba dni otrzymal najwyzszy tyt wystawy BEST OF BEST II i I , gratuluję Jarek i do następnego razu.

29-30.11.2014 Łódź

Na wystawe w Łodzi oddelegowany zostal Maddox, kocurek zamknąt tyt championa w pierwszym dniu uzyskujac nominacje do panelu best in show, a w drugim dni zdobyl pierwszy certyfikat do tyt IC

08-09.11.2014 Poznań

Listopadowa wystawa w Poznaniu , to wystawa organizowana przez mój klub Felis Posnania i tu brałam udział w Breed BIS rasy Ragdoll duzą ekipa , wraz z kotami z naszej hodowli mieszkajacymi juz w innych domach. Maddox rozpoczął kariere w klasie otwartej, Saara skonczyla tyt. champion, Umajka zdobyła ostatni polski certyfikat IC przed wyjazdem zagranice, Santa zaingurowała na wystawach otrzymujc BIV kolru rag n oraz nominacje do BIS, nasz miot na piec mial pierwsze miejsce i nominacje do BIS. Poznańska wystawa zgromadziła blisko 500 kotów i z pewnością było to wydarzenie roku 2014. 

27-28.09.2014 Poznań TICA

To nasza pierwsza wystawa organizowana przez federacje TICA, bylo inaczej, ale szczesliwie, moze dlatego ze nasza koteczka która uczestniczyła w tej wystawie Emma zdobyła pięc ringów i tylko jednego jej zabrakło aby być GC TICA, z pewnościa jeszcze nie raz bedziemy uczestniczyc na wystawie tej federacji

20-21.09.2014 Bydgoszcz - Vinnice/Slowacja

Weekend 20-21.09.2014 nalezy do bardzo udanych i pracowitych. W poksce byłam  w Bydgoszczy gdzie Saara rozpoczęla zbieranie certyfikatów do tyt. championa, a Emma Mulan Cat*PL wraz z moimi przyjaciółmi Aneta, Marcinem i Robertem pojechala na południe na Slowacje do Vinnic, gdzie w sobotę zakonczyla tyt Inter Champion z notami CACIB, BIS, BIC cat II i Best of Best II. Dziekuję za niespodziankę kochani.

Nasza Hodowla

Kocie piękności